Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dual, Street!!! SBT Klub rowerowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Klub rowerowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orson SBT
Gość





PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:35 pm    Temat postu: Dual, Street!!! SBT Klub rowerowy Odpowiedz z cytatem

witam co wy na to zeby zalorzyc nowy klub rowerowy dla ludzi narazie jest nas 8 i chcemy jakiegos poparcia bo inny,m sie nie podoba co robimy na rowerach wiec prosze piszcie!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Powrót do góry
jojas
Gość





PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem zaaa ty klubem macie moje poparcie:P
Powrót do góry
:)
Gość





PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi osobiscie to nie przeszkadza ;]
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:41 pm    Temat postu: Re: Dual, Street!!! SBT Klub rowerowy Odpowiedz z cytatem

orson SBT napisał:
witam co wy na to zeby zalorzyc nowy klub rowerowy dla ludzi narazie jest nas 8 i chcemy jakiegos poparcia bo inny,m sie nie podoba co robimy na rowerach wiec prosze piszcie!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
I szukamy oczywiscie ludu zachecamy do naszego klubu
Powrót do góry
madziacayra
Gość





PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam że taki klub to dobry pomysł im ich więcej tym lepiej gdyż jest to świetny sposób na nude i poprawienie swojej kondycji..... czasem nawet okazja do poznania ciekwych osób i spędzenia mile czasu...
Powrót do góry
rataj
Gość





PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście tez nie mam nic przeciwko temu zeby taki klub powstał wiec zycze powodzenia w tworzeniu . Jestem z wami. tylko gorzej z miejscem do tej jazdy bo w mieście to nie ma za bardzo gdzie ,ale podobno bedzie cos w piszczelach wiec kto wie ?
Powrót do góry
JUMA SBT
Gość





PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 8:11 am    Temat postu: jestem za...!! Odpowiedz z cytatem

Razz wiec tak ja także jestem za tym żeby powstał ten klub sam w nim co prawda jestem ale moze przydał by nam sie sponsor czescie do anszych rowerów nie sa zbyt tanie:( z kad na to brac pieniadze ??Podobno ma bys skate Part w sandomierzu:] moze to najlepsze rozwiazanie pozdro all <SBT>
Powrót do góry
Patrycja:D:D
Gość





PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:36 pm    Temat postu: Re: jestem za...!! Odpowiedz z cytatem

hmmmm rowery Jesli chcecie zalozyc klub to szczerze powiedziawszy to mi nie przeszkadza a nawet moge powiedizec ze mi sie bardzo tem pomysł podoba o ile bede mogła nadal bezpiecznie chodzic po ulicy RazzRazzRazz oczywiscie joke......... Razz Mam nadzije ze dzieki temu bhede miala darmowe podjazd do domu(dla wtajemniczonych;))TAkze trzymam kciuki aby szło wszytko po waszej mysli bo bedizecie pierwsi w Sandomierzu ktorzy załoza taki klub a no musze przyznac ze całkiem niezle na nich jezdzicie, widizłąm w koncu pare waszych sztuczeka:PRazz takze trzymajcie sie papap:*
Powrót do góry
bob
Gość





PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 3:22 pm    Temat postu: Re: jestem za...!! Odpowiedz z cytatem

Hej hej, ale co to za "klub"? Powiedzcie coś więcej, napewno widzieliście www.bike.sandomierz.org ? To grupka zapaleńców rowerowych, nie wiem jakiego rodzaju miałby być Wasz klub? Może powstaną takie jak kluby motocyklowe? Smile zaprzyjaźnione bandy rowerowe Wink to może być ciekawe!
Powrót do góry
IlOnA :)
Gość





PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc ja tymbardziej nie mam nic przeciwko co do utworzenia tego klubu Razz a nawet powiem więcej, ten pomysł mi się bardzo podoba...!!! nie wiem czy w Waszej grupce są dziewczyny, heheh ale mogę być pierwsza Very Happy Very Happy Very Happy
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki !!!
Buziaki
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 4:13 pm    Temat postu: Re: jestem za...!! Odpowiedz z cytatem

bob napisał:
Hej hej, ale co to za "klub"? Powiedzcie coś więcej, napewno widzieliście www.bike.sandomierz.org ? To grupka zapaleńców rowerowych, nie wiem jakiego rodzaju miałby być Wasz klub? Może powstaną takie jak kluby motocyklowe? Smile zaprzyjaźnione bandy rowerowe Wink to może być ciekawe!




A wiec to jest klub w ktĂłrym znajduja sie ludzie ktĂłrzy cos umia robic na rowerkak skoki krecenie stopni:) manual nie takie turystyczne to jest street i dual
Powrót do góry
orson
Gość





PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 4:15 pm    Temat postu: Re: jestem za...!! Odpowiedz z cytatem

A słyszeliscie o tym ?? Binkbike tam sa nasze fotki
Powrót do góry
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe! jestem za!
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cepa



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 1
Skąd: okolica ;]

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm dalibyscie jakis kontakt do siebie bo niebardzo mam z kim szaleć Wink Co do pomyslu na klub to jaknajbardziej mimo ze sam z samego sandomierza nie jestem. Macie jakies miejscowki, hopki itp ? moje gg 2175556
_________________
int main() { return 0; }
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Klub rowerowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group