Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie się podziała sandomierska młodzież ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Jeszcze inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 10:21 pm    Temat postu: Gdzie się podziała sandomierska młodzieĹź ? Odpowiedz z cytatem

Pytanie, jak w temacie... ? Wiecie gdzie ona jest ?
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szajmon



Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 129
Skąd: tutejszy

PostWysłany: Pon Cze 13, 2005 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłem - ale sie postarzałem.
eeeeeeeeeee znam jednego mlodzieĹźa.


a tak powaznie pamietam sprzed ok 10 lat młodziez licealna tworząca rózne ciekawe pomysły, imprezy. Z kulturą.
albo się faktycznie zestarzałem i już nie rozumiem mlodzieży, ale wydaje mi się że nie potrafi się organizować, bawić (poza szalikwcami itp - ale pytanie chyba nie o nich bylo?)
_________________
A ziemia okrągla jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Cze 13, 2005 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasy się zmieniły to i młodzież się zmieniła poza tym gdzie maja chodzic jesli miasto nie jest im w stanie zaoferowac zadnych atrakcji ---- Maja przyjsc na Festiwal Filmow Niezwyklych?? To chyba za bardzo ambitne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szajmon



Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 129
Skąd: tutejszy

PostWysłany: Czw Cze 16, 2005 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten znowu zaczyna.
_________________
A ziemia okrągla jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Cze 16, 2005 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale taka jest prawda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, a zdziwisz sie Marcin25 ostatnio przyprowadzilem moich kolegow, ktorzy nie wiedzieli o tym, a jak im mowilem, to sadzili ze jakas totalna klapa, jak przyszli, zobaczyli to im sie strasznie spodobało i juz planuja isc razem ze mna w ta sobote. Dlatego tez nie zgodze sie z Toba ze dla mlodziezy jest to zbyt " ambitne". Niestety, tu się mylisz...
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chiałbym się mylić ale Ty w tym momencie mówisz o wyjątkach. Młodzież mamy znudzoną życiem a najlepsza dla niej rozrywką jest wypicie borwara na ławce albo zajaranie pod blokiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aśka.b



Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 15

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O NIE Exclamation Nie zgadzam się! Nie wolno tak uogólniać. Nie wszyscy są tacy jak Ci się wydaje. Powiedziałabym nawet, że są to tylko wyjątki (ci dla których rozrywką jest picie browara, itp.).

A niby czyja to wina, że młodzież jest znudzona życiem Question Exclamation Bo mnie się wydaje, że dorosłych. Przecież każdy z nas słucha codziennie narzekających dorosłych i to wieczne niezadowolenie, chcąc, nie chcąc, niestety się udziela...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szajmon



Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 129
Skąd: tutejszy

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co wy macie do bowara??

krucjata trzexwości czy co?
_________________
A ziemia okrągla jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja osobiscie do picia nic nie mam pod warunkiem ze z umiarem.
No wina lezy jak zwykle po srodku, doroslych bo nie potrafia zapewnic mlodzizy spedzania sposob w inny spoob Ale rowniez samej mlodziezy ktora nie ma inicjatyw i wlasnych pomyslow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GRS



Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2005 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadoma sprawa jest fakt ze mlodzierz idzie po najmniejszej linii oporu, piwko, disco, marudzenie... ze nie ma co tydzien koncertu a'la Lato z Radiem.

ciesze sie ze wiekszosc imprez kulturalnych w naszym miescie jest dosc ambitnych, pamietajmy jednak ksztaltowanie ludzkich gustow jest bardzo mozolne i dlugo trwa.

Moze warto pomyslec o jakims marriage'u pomiedzy popularna papka, a "sztuka troche wyzsza" Smile.... ?

jakies propozycje?
np. Koncert Janerki Lecha moze byc takim przykladem ze ostatnio POPularny Leszek zagra swoje trudniejsze rzeczy dla latwe w odbiorze dla swoich entuzjastow - a Ci ktorzy znaja tylko Rower i Ramedade przybliza sie do tego rodzaju muzyki. Pozniej moze byc im latwiej zrozumiec trudniejsze/ambitniejsze formy muzyki.

pozdrawiam
GRS
_________________
======
no sad me sun
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Jeszcze inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group