Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lokalny Program Rewitalizacji ObszarĂłw Miejskich

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Rewitalizacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ssi
Site Admin


Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 44
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 5:01 pm    Temat postu: Lokalny Program Rewitalizacji ObszarĂłw Miejskich Odpowiedz z cytatem

Na XIV sesji Rady Miasta Sandomierza w dniu 10 paĹşdziernika 2007 r. został uchwalony „Lokalny Program Rewitalizacji ObszarĂłw Miejskich”.
W mieście zostało wyznaczonych 9 obszarów, które mają być objęte programem rewitalizacji. Czy wiesz co zawiera program i jak będzie wyglądała rewitalizacja w Sandomierzu?


Ostatnio zmieniony przez ssi dnia Czw Paź 25, 2007 9:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margines



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrzucić mieszkańców starówki do getta to do dość makabryczny obraz jaki można sobie wyobrazić. Ale w Sandomierzu nawet najbardziej nieracjonalne pomysły nie należą do rzadkości. Dzieje się to niemal na każdym kroku. A ja nie życzę sobie, aby o moim losie i losie moich dzieci decydowali urzędnicy rewitalizując mnie według swojego widzimisie. Nikt nie raczył nawet zapytać czy mam ochotę przeprowadzić się dokądkolwiek. A ja takiej ochoty nie mam i nie widzę najmniejszego powodu, aby mnie przenoszono do jakiegoś zastępczego lokum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monk
Site Admin


Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawę trzeba nagłośnić bo władzę chcą po cichu pozbyć się kłopotu jakim są mieszkańcy Stargo Miasta.
Każdy chgyba zdaje sobie sprawę jaką wartość mają mieszkania na Starówqce i jaki miasto może na tym zrobić interes.
Należy powiedzieć stanowcze nie takiemu załatwieniu sprawy bo Ci ludzie mieszkają tam od dziesiątek lat i mają prawo decydować o swoim dalszym losie. Należy umożliwić mieszkańcom indywidualny wykup mieszkań bo argument o rozdrobnieniu własności jest bezsensowny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Rewitalizacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group