Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kino Sandomierz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Kinomaniacy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 2:39 pm    Temat postu: Kino Sandomierz Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć gdzie znajdę w internecie repertuar naszego kina?
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W interncie to chyba nie ma ale za to mozna sie dowiedziec z Leliwy np. Inna sprawa ze seanse sa czesto odwolywane z uwagi na brak zaintersowania. Najlepiej to jakby przeniesli kino do centrum. Z tą hutą to totalna porażka Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarodar



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 26

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tia...potwierdzam w 100% procentach...kino na hucie jest totalna porazką
ale jest szansa i opcja zmiany tego stanu...polecam strone http://www.kocham.sandomierz.net/inicjatywy/kino.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LechK



Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kino na Hucie nie jest dobrym pomysłem. Nie każdy posiada przecież własny samochód,a powrót do miasta po 22 stanowi już duży problem,dlatego sądzę,że inicjatywa z kinem w centrum jest strzałem w 10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarodar



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 26

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i boli to że była na to szansa już w tym roku...ale jakoś burmistrzowi nie zależało...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maly_czarodziej



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie jest problemem fakt, że kino jest na hucie. Sandomierz przecież musi się rozrastać. Trzeba by tylko było polepszyć komunikację w tym kierunku.

W tym wypadku problemem jest beznadziejna jakość tego kina. Byłem tam kilka razy i za każdym razem nie słyszałem nic.Dźwięk jest strasznie nie wyraźny. Specyfika pomieszczenia się jest tego głównym powodem, bo z tego co słyszałem sprzęt tam jest ok. No i oczywiście pomijam fakt, że do dupy repertuar tam jest. Wszystkie filmy, które są tam puszczane, można obejrzeć w domku w dvd-rip :]
_________________
maly czarodziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 2:01 am    Temat postu: DVD Rip Odpowiedz z cytatem

Tak kino najlepiej żeby miało jakość IMAX, w repertuarze największe hity dzień po premierze i to za darmo bo przecież w domu jest "za darmo" w jakości DVD i wygodnie bo nie trzeba nigdzie iść. Najpierw kogoś okradasz a później wymagasz żeby Ci zapewnił wygodny fotelik, extra film, super obraz, dźwięk i jeszcze taksówkę do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Kinomaniacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group