Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A moze by cos zjesc??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Gastronomia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 2:02 pm    Temat postu: A moze by cos zjesc?? Odpowiedz z cytatem

Pomyslalem ze dobrze by bylo poznac wasze opinie o barach w Sandomierzu ale takich, w ktorych mozna dobrze i tanio cos zjesc. Czekam na wasze typy.

Ja zaczne od Tawerny na Lwowskiej - dobre miejsce na wybranie sie na obiadek z rodzina po zwiedzaniu Sandomierza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helel



Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Sandomierz rzecz jasna

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.... powiedz to turystom wałęsającym się po Starym Mieście... za każdym razem kiedy pytają, gdzie można zjeśc odpowiadam... nigdzie! Taka prawda mamty niby tyle knajp a ceny są kosmiczne... nie warte posiłków jakie serwują i knajpy samej w sobie... totalna klapa jeśli chodzi o gastronomie na Starym Mieście... drogo i źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babaryba



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 8

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak - odezwali się koneserzy. Laughing

Jeden łazi po knajpach - a można kulturalnie do restauracji na przykład....

Drugi zaprasza na rodzinny obiad do tawerny po zwiedzaniu miasta ...

co do knajp - to się nie wypowiadam- o nie ywam i nie odpowiada mi towarzystwo ywające w knajpach

co do tawerny - zwiedzić sandomierz i jechać 3 kilometry do podrzędnego baru...
teĹź mi propozycja.

ani smacznie, ani kulturalnie,
_________________
skąd tu tyle kiczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak babaryba sie odezwala. Laughing
Nie rozumiem co masz do knajp. Jesli tam nie bywasz to skad wiesz ze tam siedzi tylko wyjace towarzystwo bo ja czasami jestem i wcale tego nie zauwazylem (pewnie sam siedzialem i wylem Laughing ). Co do tawerny to sadze ze tez tam nie bywasz. 3 kilometry to raczej nie jest problem dla przewaznie zmotoryzowanych turystow (szczegolnie ze wielu z nich ta droga wlasnie do lub z naszego miasta jezdzi) a czy smacznie? Ja twierdze ze tak szczegolnie ze za sensowna cene. Co do kulturalnych restauracji w Sandomierzu to nie rozsmieszaj mnie. Kultury w nich brakuje, jedzenie raczej beznadziejne a ceny jak na Krakowskim Rynku (znam z uatopsji).
Wstyd zaprosic kogos na obiad na rynek bo to co tam serwuja wyglada jak obiad z PRL-u i nadaje sie tylko do kosza a niby jestem w super restauracji.
Tawerna nie jest restauracja i jej nie udaje ale za to daje mozliwosc szybkiego nasycenia sie za przyzwoite pieniadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babaryba



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

babaryba się odezwała - bo wie co mówi ( w przeciwieństwie do niektórych)

Wstyd zaprosić kogoś na obiad na starówce- a tawerna jest ok?? tawerna możejest i dobra dla kierowców tirów, i tych co napychają kiszki byle czym za byle jaką cenę.
Ja mam ulubioną restaurację na starówce i nigdy sięnie wstydzę, kiedy zapraszam tam różnych ludzi- którzy za nic nie poszliby np. do tawerny.

A knajpa to knajpa- właśnie z tawerną mi się kojarzy, gdzie jest brudno, kurzu pełno, śmierdzi starym tłuszczem od frytek i siedzi towarzystwo akurat do tych warunkow przystające.
Więc sorry- jak lubusz to napychaj się a tawerniie- ja wolę cicho, kulturalnie i dobrze. a za to się niestety płaci.
Ale trzeba mieć pieniądze i fantazję- synu!
_________________
skąd tu tyle kiczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu twierdzisz ze akurat jadam czasami w Tawernie poniewaz brakuje mi pieniedzy. Tak nie jest tylko ze nie mam zamiaru placic za pseudo-restauracje. Moze polecisz ta swoja ulubiona wtedy ocenimy ja wkoncu po to ten watek rozpoczolem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babaryba



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukajcie a znajdziecie... Razz
no- żeby nie było reklamy.
A niech każdy je gdzie mu pasuje i za ile mu pasuje- w końcu nie każdy musi lubić to samo.

a jak powiem gdzie chodzę, to zaraz zrobi się tam gwarno, a tego nie lubię, bo najczęściej jestem w towarzystwie pewnej osóbki i lubię z nią w ciszy i spokoju pogadać... Embarassed
_________________
skąd tu tyle kiczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moze nie piszesz o Sandomierzu albo ja jestem slepy bo chyba wszystkie juz zwiedzilem i jakos nie kojarze tak przujemnej restauracji. No powiedz tak po cichu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hotelarzyk



Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 7
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 7:22 pm    Temat postu: Re: A moze by cos zjesc?? Odpowiedz z cytatem

PTK napisał:
Pomyslalem ze dobrze by bylo poznac wasze opinie o barach w Sandomierzu ale takich, w ktorych mozna dobrze i tanio cos zjesc. Czekam na wasze typy.

Ja zaczne od Tawerny na Lwowskiej - dobre miejsce na wybranie sie na obiadek z rodzina po zwiedzaniu Sandomierza.


Oj ciężko, ciężko coś takiego znaleść u nas.
Brakuje czegoś "taniego i smacznego" - o ile wogóle coś takiego istnieje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zima_SR



Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 3
Skąd: z Miasta

PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAkt faktem nie ma tanio ale za to u s-rz jest duzo miejsc gdzie sie mozna gdzies wybrac nie to co w tbg
_________________
OGROMNA PROŚBA --------- http://www.sandomierz.org/forum2/viewtopic.php?p=2359#2359
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wluczykij



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: S-rz ale obecnie ŁódĹş

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 2:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie narzekacie Panowie... od 7 lat mieszkam w lodzi ale przynajmniej kilka razy w roku staram sie odwiedzac stare kąty. jezeli chodzi o tawerne to moge sie wypowiedziec tylko na temat kebaow - sa naprawde smaczne ale za to nie sa takie tanie. zauwazylem duza zmiane w kasztelance (z tego co wiem zmiana wlasciciela) nie chodzi o dosyc malo wyszukane wnetrze ale o kuchnie : ciekawe menu, smaczne potrawy(ostanio jadlem schab po argentynsku), porcje wcale nie glodowe, i nie wydaje mi sie drogo.
na tarsie jest dosyc przyjemnie... jezeli chodzi o desery to jak zwykle kordegarda i cafe mala. Mowie wam nie ma sie co martwic z perspektywy tych lat widze widze jak nasze miasto idzie do przodu i to w sporym tempie

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Gastronomia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group